(0216) 526 15 17
(0532) 100 18 83

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızda Soru işareti olmadan taşının. Aksöz Nakliyat güvencesi ile taşınmanın keyfine varın.

İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olarak müşteri memnuniyeti bütün işletmeler için gereklidir. Müşterilerinizi memnun ederseniz sadık müşterileriniz olur ve bu da işletmenizin başarısında ve sürekliliğinde en önemli kriterlerdendir. En iyisinde en iyi hizmet ile en çok tercih ve tavsiye edilen firmaların başında yer alan Aksöz Nakliyat sizlere %100 memnuniyet sağlıyor.

Aklınızdaki Sorunlar ve Cevapları

Evet olmazsa olmazlardandır mutlaka görüyoruz ön expertiz ile eşyalarınızın hassasiyet durumu ve ona göre araç belirlenir.

Elbiseleriniz için özel yapım askılı elbise taşıma dolaplarımız mevcuttur. Bu dolaplar ile elbiseleriniz kırışmadan düzenli bir şekilde taşınır.

Taşınma maliyetleriniz için önceden evinize gelen expertizlerimiz gerekli hizmeti tespitlerinizi belirlerken çıkartır. Önceklik evinizdeki oda sayıları, gideceği yer ve kat durumlarına göre net bir fiyat ortaya çıkar.

Evden eve nakliyat hizmetinden önce; özel iç giyim eşyalarınızı, mali değeri olan biblo,tablo ve antik eşyalarınızı toplamanız yeterlidir.

İş yerimizin ekspertizliği yapılır tüm olanaklar boş zamanınıza endekslenir ve ona göre planlı ve programlı bir şekilde gerekli tüm filolar hazır tutularak istemiş olduğunuz zamanda bitirilir.

Bu konuda gerekli tüm eşyalarınız için paketler dışarıda sökülür kapı önünde içeri alınır parkeler için özel malzemeler döşenir tarafımızdan ve tüm personel galoş, eldiven kullanır ve tümü içeri girmez.

Taşınma esnasında genelde 5 ila 8 kişi olarak değişir normal evler için departmanlarımız da elektrikçi, marangoz, tesisatçı vs kişilerdir ve evinizde her zaman taşınma ve yerleştirilmede 3 kişi dairenizde bulunur hepsi içeriye girmez.

Evet depolama işlemlerimiz var ve son derece korumalıdır tüm eşyalarınız paketlenir etiketlenir ve bir liste yapılarak teslim alınır ve bu listeniz bir örneği de sizlerde kalır istediğiniz zaman eşyanızı da alabilme hakkına sahipsiniz.

Araç filomuz gayet geniştir her ebatta araçlarımız mevcuttur, personelimiz reklamımız la giyinik olup son derece disiplinli ve hijyeniktirler.

Evet kesinlikle piyanonuz ve para kasanız için gerekli kombinasyonlarımız her zaman bulundurulur ve nakledilir.

Evet kesinlikle sigortalıdır, sigorta miktarı eşyalarınızın değerine göre belirlenir.

Evet evinizin taşınma işlemlerinde kesinlikle beyaz eşyalarınız ve avizeleriniz bağlantıları yapılı çalıştırılır ve sizlere teslim edilmesi asli görevlerimizdendir.

Bu işlemler genelde 1 gün önceden tüm ev eşyalarınız paketlenir 2. gün nakliye gerçekleştirilir.bu işleminize göre de personel sayısı ve araç sayısı tahsis edilir..

Evet kesinlikle bu konuda eğitimden geçmiş ve yılların deneyimi üstünde olan kalifiye marangozlarımız mevcuttur bu konuda rahat olunuz.

Evet taşıyoruz önceden teminat limitini belirliyoruz sonra da paketleme sistemi paketliyoruz çok hassas bir şekilde naklini gerçekleştiriyoruz.